Twoje źródło najważniejszych informacji
o sektorach:
bankowym, ubezpieczeniowym, pożyczkowym, obrotu wierzytelnościami, leasingu i faktoringu, a także o fintechach
i insurtechach.


Od października w Pulsie Biznesu.

Icon

Odkryj PB Finance

RAPORTY
NEWSY
ANALIZY
DEBATY
DANE
ZESTAWIENIA

Twoje źródło najświeższych informacji
z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, TFI, pożyczkowego, obrotu wierzytelnościami, leasingu, faktoringu i świata fintechów.


Od października w Pulsie Biznesu.

Dzięki PB Finance nie przegapisz niczego,
co liczy się w Twojej branży

Najważniejsze

wiadomości

Ekskluzywne newsy o zmianach kadrowych, nowych produktach, ciekawych strategiach i technologiach, trendach rynkowych i regulacjach. Rzetelne informacje z pierwszej ręki, jakich nie znajdziesz w innych mediach.

Czytaj

Bieżące raporty
o bankach

Dzięki kwartalnym zestawieniom, m.in. liczby rachunków
i placówek, użytkowników aplikacji i kart, przygotowywanym przez zespół PRnews.pl dowiesz się, jak Twój bank wypada na tle konkurencji.


Od teraz wszystkie raporty historyczne oraz nowe, wzbogacone
o dodatkowe informacje, znajdziesz w PB Finance.

Zapoznaj się

Branżowe

analizy

Korzystamy z bogatych zasobów zespołu SpotData, który regularnie analizuje główne sektory rynku finansowego, także na tle całej gospodarki. Dzięki temu kluczowe informacje, m.in. zagregowane dane bankowe i ubezpieczeniowe, masz zawsze pod ręką.Sprawdź, co nowego

Dane

i wykresy

Zbieramy dane makroekonomiczne z Polski, USA, Niemiec i Chin, żebyś był na bieżąco z tym, co najważniejsze w światowej gospodarce i co wpływa na Twoją branżę.

Przeglądaj

Złoty Bankier


Puls Biznesu jest współorganizatorem najbardziej reprezentatywnego badania jakości obsługi klienta w sektorze bankowym Złoty Bankier, któremu towarzyszy publikacja raportu oraz debata prezesów największych banków. W PB Finance będziemy regularnie publikować raporty i zestawienia z tego rankingu.

Oglądaj debatę

Najwyższą wiarygodność i jakość treści PB Finance


zapewnia zespół doświadczonych dziennikarzy i analityków rynku, którzy sektorem finansowym zajmują się od kilkunastu lat

Eugeniusz

Twaróg

Agnieszka

Morawiecka

Ignacy

Morawski

Wojciech

Boczoń

Michał

Kisiel

Uwielbia zaglądać za kulisy i dzięki insiderskim informacjom, poznawać faktyczny, a nie oficjalny przebieg zdarzeń. Wysoce ceni sobie możliwość pracy z i dla sektora bankowego, który uważa jeden z największych aktywów polskiej gospodarki. W PB Finance pisze o ludziach z branży bankowej, trendach na rynku bankowym i regulacyjnym.

Nie doradza u kogo kupić polisę, ale pisze o tym czym żyje branża ubezpieczeniowa, kto szykuje jej kolejny orzech do zgryzienia i jak o miejsce na rynku próbują zawalczyć insurtechy. W PB Finance tworzy treści dotyczące szeroko pojętej branży ubezpieczeniowej i dotyczących jej wszystkich zmian i nowości.

Przygotowuje szczegółowe analizy dotyczące rynku finansowego. Dzięki nim masz pewność, że poznasz najważniejsze wskaźniki finansowe, zbierane każdego dnia dzięki bieżącemu monitoringowi banków z uwzględnieniem makroekonomicznego tła. W PB Finance publikuje obszerne analizy i dostarcza najważniejsze dane.

Człowiek instytucja jeśli chodzi o gromadzenie statystyk rynku finansowego, którego zestawienia są często cytowane przez banki w raportach okresowych. O parametrach kont i aplikacji wie więcej niż nie jeden produktowiec w banku. Dla PB Finance przygotowuje raporty i zestawienia, do tej pory publikowane w PRnews.

Specjalizuje się w fintechach, obserwuje trendy w światowej bankowości. Z dużą swobodą przykłada szkiełko i oko do produktów kredytowych, które umiejętnie potrafi zestawiać i porównywać. W PB Finance opisuje nowości z rynku fintechowego i rynków zagranicznych.

Eugeniusz

Twaróg

Agnieszka

Morawiecka

Ignacy

Morawski

Wojciech

Boczoń

Michał

Kisiel

Przygotowuje szczegółowe analizy dotyczące rynku finansowego. Dzięki nim masz pewność, że poznasz najważniejsze wskaźniki finansowe, zbierane każdego dnia dzięki bieżącemu monitoringowi banków z uwzględnieniem makroekonomicznego tła. W PB Finance publikuje obszerne analizy i dostarcza najważniejsze dane.

Uwielbia zaglądać za kulisy. Dzięki kontaktom
z insiderami poznaje faktyczny, a nie oficjalny przebieg najciekawszych wydarzeń w branży oraz ich kontekst polityczny.
W PB Finance pisze m.in.
o menedżerach z sektora bankowego, trendach na rynku, firmach pożyczkowych i regulacjach.

Nie doradza, u kogo kupić polisę. Pisze o tym, czym żyje branża ubezpieczeniowa -
o firmach, ludziach oraz wyzwaniach rynkowych i regulacyjnych, a także o tym, jak zmienia się rynek, m.in. za sprawą ambitnych insurtechów. Śledzi też na bieżąco, jak radzi sobie branża leasingowa i faktoringowa.

Ma na oku całą gospodarkę i na jej tle szczegółowo analizuje sytuację w sektorze finansowym.
Bada kondycję branży bankowej i ubezpieczeniowej, wskazuje szanse i ostrzega przed zagrożeniami.

Obudzony w środku nocy poda liczbę kont osobistych w polskich bankach, opowie o nowych kartach kredytowych, zrecenzuje nowości na rynku lokat i omówi działanie najnowszych aplikacji.Na jego raporty - publikowane wcześniej w PRnews, a od października w PB Finance - czeka cała branża, a banki często się na nie powołują.

Interesują go fintechy i nowe trendy w światowej bankowości, a na polskim podwórku jego konikiem są systemy scoringowe banków, które porównuje, wcielając się w potencjalnego klienta.

Z dostępu do PB Finance korzystają już m.in.:

PB Finance dostępny jest wyłącznie
dla subskrybentów Premium

Icon

Twój zespół nie ma jeszcze subskrypcji Premium?

Zapoznaj się z ofertą korporacyjną dla Twojej firmy.

Dostęp grupowy
Dostęp indywidualny
Wypełnij

Kontakt bezpośredni:

Justyna Kalinowska

Manager ds. współpracy korporacyjnej

600 013 363

|
Icon

Formularz kontaktowy:

539 295 751

|

Key Account Manager

Anna Szeptycka